Kotík Pravoslav (1889–1970)
Setmění, 1939
olej, plátno na kartonu, rám, 36,5 x 23,5 cm, sign. LD P.K., na rubu P. Kotík 1939, papírový štítek s popisem díla, razítko ČFVU
Pravost obrazu potvrzena rodinou autora.
74
aukce 41
vyvolávací cena
45 000 Kč
€ 1 636
dosažená cena
45 000 Kč