Kotík Pravoslav (1889–1970)

Setmění, 1939

olej, plátno na kartonu, rám, 36,5 x 23,5 cm, sign. LD P.K., na rubu P. Kotík 1939, papírový štítek s popisem díla, razítko ČFVU

Pravost obrazu potvrzena rodinou autora.
74 aukce 41

vyvolávací cena 45 000 Kč € 1 636

dosažená cena 45 000 Kč

pol. č.75
aukce: 41
70 000 Kč / 2 545 €
vyvolávací cena:
95 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.76
aukce: 41
5 000 Kč / 182 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.77
aukce: 41
12 000 Kč / 436 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.78
aukce: 41
70 000 Kč / 2 545 €
vyvolávací cena:
pol. č.79
aukce: 41
28 000 Kč / 1 018 €
vyvolávací cena:
pol. č.80
aukce: 41
28 000 Kč / 1 018 €
vyvolávací cena: