Steklík Jan (*1938)
Partitura, (Tráva, Spálená partitura) – 2 ks
kombinovaná technika, papír, rám, sklo, 33,5 x 25 cm, sign. PN Steklík, K.Š.
Provenience: Ze soukromé sbírky Zdeňka Plachého.
27
vyvolávací cena
6 000 Kč
€ 222
dosažená cena
8 000 Kč