Kočí Václav (*1981)
A Drunken Tune, 2010
akryl, plátno, 110 x 130 cm, sign. VK 0710 A Drunken Tune, June-July 2010, Brno, CZ Kraví Hora
Lit.: Václav Kočí, Katalog díla, Obrazová příloha, 2013, s. 1. Katalog přiložen. Plátno A DRUNKEN TUNE patří do souboru STRIPES, který vznikal od r. 2005. V. Kočí zde dospěl k radikální redukci a geometrizaci krajinného předobrazu. Dva obrazy tohoto cyklu byly vystaveny na výstavě Podoby současné abstrakce v GHMP v Domě U Zlatého prstenu v létě r. 2011. Václav Kočí (*1981) absolvoval v r. 2006 ateliér Malba 3 prof. Petra Kvíčaly na FAVU VUT v Brně.
48
vyvolávací cena
85 000 Kč
€ 3 146