Aukce 44
> Položka 60
Filko Stano (1937–2015)
Život, 1962–1963
akvarel, papír, rám, sklo, 33 x 33 cm, sign. LD Stano Filko 1962–1963
60
vyvolávací cena
30 000 Kč
€ 1 110
Černický Jiří (*1966)
Olej v srsti, 1995
61
160 000 Kč / 5 922 €
vyvolávací cena:
160 000 Kč
dosažená cena:
Soubor židlí ve stylu geometrické secese – 4 ks
62
55 000 Kč / 2 035 €
vyvolávací cena:
Nástěnný talíř Práce
63
15 000 Kč / 555 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
Kubistický kryt topného tělesa
64
400 000 Kč / 14 804 €
vyvolávací cena:
Surůvka Jiří (*1953)
Bez názvu, 2011
65
10 000 Kč / 370 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
Švankmajer Jan (*1934)
z cyklu Přežít svůj život, 2009
66
30 000 Kč / 1 110 €
vyvolávací cena: