Aukce 44
> Položka 107
Popelník
punc Dudek, Rakousko-Uhersko, 10.–20. léta 20. stol., stříbro, celoplošně tepaný kladívkový dekor, délka 13,5 cm, O 10,5 cm
107
vyvolávací cena
4 000 Kč
€ 148
dosažená cena
4 000 Kč
Dóza
108
4 000 Kč / 148 €
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena:
Typlt Lubomír (*1975)
Konve, 2001
109
24 000 Kč / 888 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
Balcar Jiří (1929–1968)
Modrá krajina
110
12 000 Kč / 444 €
vyvolávací cena:
Brázda Pavel (*1926)
Bez názvu, Slunce u piva, 2002 – 3 ks
111
10 000 Kč / 370 €
vyvolávací cena:
Štolfa Miroslav (*1930)
Zahřívání motorů, 1960
112
48 000 Kč / 1 776 €
vyvolávací cena:
Motorkář
113
8 000 Kč / 296 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena: