Brázda Pavel (*1926)
Bez názvu, Slunce u piva, 2002 – 3 ks
inkoustový tisk, papír, rám, sklo, 21 x 15 cm, 29 x 20 cm, 29,5 x 21 cm, sign. UD s věnováním Pavel Brázda a.t.12.12.02
Provenience: Soukromá sbírka Zdeňka Plachého.
111
vyvolávací cena
10 000 Kč
€ 370