Aukce 44
> Položka 142
Nowak Willi (1886–1977)
Za zahradou, kolem r. 1950
olej, překližka, rám, 63 x 57 cm, sign. PD Willy Nowak
Pravost obrazu potvrdil PhDr. Michael Zachař.
142
vyvolávací cena
32 000 Kč
€ 1 184
Havelka Roman (1877–1950)
Zákoutí v lese, 1923
143
10 000 Kč / 370 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:
Erhard und Söhne, fa
Sloha
144
5 000 Kč / 185 €
vyvolávací cena:
Cartier Thomas François (1879–1943)
Raněný panter
145
40 000 Kč / 1 295 €
vyvolávací cena:
Odkladní stolek secesní
146
15 000 Kč / 555 €
vyvolávací cena:
Slavíček Jan (1900–1970)
Zátiší s ovocem a kovovým pohárem
147
55 000 Kč / 2 036 €
vyvolávací cena:
55 000 Kč
dosažená cena:
Secesní váza s květy
148
5 000 Kč / 185 €
vyvolávací cena: