Kalvoda Alois (1875–1934)
Jezero na kraji lesa, 1915
tužka, akvarel, papír, pasparta, rám, sklo, 12,5 x 21,5 cm, sign. PD Alois Kalvoda 1915
Pravost obrazu potvrdil PhDr. Michael Zachař.
179
vyvolávací cena
5 000 Kč
€ 185
dosažená cena
5 500 Kč