Červenský Karel

Krojačka

olej, plátno, rám, 62 x 57 cm, sign. PD Červenský

189 aukce 44

vyvolávací cena 10 000 Kč € 370

pol. č.190
aukce: 44
18 000 Kč / 666 €
vyvolávací cena:
pol. č.191
aukce: 44
9 000 Kč / 333 €
vyvolávací cena:
pol. č.192
aukce: 44
5 000 Kč / 185 €
vyvolávací cena:

pol. č.193
aukce: 44
28 000 Kč / 1 036 €
vyvolávací cena:
28 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.194
aukce: 44
20 000 Kč / 740 €
vyvolávací cena:
26 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.195
aukce: 44
55 000 Kč / 2 036 €
vyvolávací cena: