Demartini Hugo (1931–2010)

Kruhová struktura, 1971

modrá serigrafie na aluminiové fólii, 74/100, rám, sklo, na dvou okrajích drobně poškozen, 59 x 42 cm, na rubu papírový štítek, sign. H. Demartini, razítko edition Hoffmann, Frankfurt

Provenience: Významná zahraniční sbírka z Kolína nad Rýnem, získáno z ateliéru autora. Publikováno: Hugo Demartini. Gallery 2010, s. 145.

1 aukce 45

vyvolávací cena 28 000 Kč € 1 041

dosažená cena 33 000 Kč