Kokolia Vladimír (*1956)

Vody, 1995

olej, plátno, 162 x 100 cm, zn. na rámu Kokolia, papírový štítek Nadace FCCA, štítek Zlínského salonu z r. 1995

odhadní cena 280 000–350 000 Kč. Vystaveno: Zlínský salon, 1995. Provenience: Soubor pochází ze sbírky Nadace pro současné umění Praha, která koncem 90. let 20. stol. zakládala svoji sbírku a zaměřila se na díla současných autorů. Nadaci se podařilo získat mimořádnou kolekci špičkových děl, jejichž ceny dnes dosahují mnohonásobku dřívějších cen. Prodej tohoto díla přispěje na rekonstrukci budovy v Praze sloužící, jako výzkumné a výstavní centrum Nadace. Sorosovo centrum současného umění v Praze (SCSU) bylo jedním z 15 středisek založených ve střední a východní Evropě ze soukromé iniciativy George Sorose na začátku 90. let.

19 aukce 45

vyvolávací cena 250 000 Kč € 9 294

dosažená cena 250 000 Kč

pol. č.20
aukce: 45
20 000 Kč / 743 €
vyvolávací cena:
28 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.21
aukce: 45
44 000 Kč / 1 636 €
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.22
aukce: 45
48 000 Kč / 1 784 €
vyvolávací cena:

pol. č.23
aukce: 45
170 000 Kč / 6 320 €
vyvolávací cena:
500 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.24
aukce: 45
36 000 Kč / 1 338 €
vyvolávací cena:
pol. č.25
aukce: 45
10 000 Kč / 372 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena: