Aukce 45
> Položka 20
Houser Milan (*1971)
Bez názvu, 2010
lak, plátno, 60 x 40 cm, sign. na rubu Houser 2010
aukce 45
vyvolávací cena
20 000 Kč
€ 743
dosažená cena
28 000 Kč
Kovanda Jiří (*1953)
21
44 000 Kč / 1 636 €
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena:
Kintera Krištof (*1973)
Hlava, 2011
22
48 000 Kč / 1 784 €
vyvolávací cena:
Kovanda Jiří (*1953)
Bez názvu, 1990
23
170 000 Kč / 6 320 €
vyvolávací cena:
500 000 Kč
dosažená cena:
Velké svítidlo Sputnik
24
36 000 Kč / 1 338 €
vyvolávací cena:
Chatrný Dalibor (1925–2012)
Prosakování
25
10 000 Kč / 372 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
Balcar Jiří (1929–1968)
26
13 000 Kč / 483 €
vyvolávací cena: