Ai Wei-wei (*1957)
Serpentine gallery Pavilion, 2012
litografie, papír, 170/200, 84,5 x 84,5 cm, sign. UD AI Weiwei, LD Herzog & de Meuron
Švýcarská architektonická kancelář Herzog & de Meuron navrhla v r. 2012 ve spolupráci se známým čínským umělcem Ai Weiwiem Serpentine Gallery Pavilion v Hyde parku v Londýně. Ai Wei zde navrhl výtvarnou koncepci galerie.
aukce 45
vyvolávací cena
50 000 Kč
€ 1 859