Jetelová Magdaléna (*1946)
The Essential is no longer visible, 1995
černobílý tisk, papír, značeno 4/33, 20 x 29,5 cm, sign. PD tužkou Magdalena Jetelová
Mezinárodně uznávaná a respektovaná česká umělkyně Magdaléna Jetelová realizuje monumentální sochařská a malířská díla, land artové a urbánní projekty, akce a performance po celém světě a účastní se významných mezinárodních skupinových výstav. Získala řadu prestižních cen.
38
aukce 45
vyvolávací cena
42 000 Kč
€ 1 561