Aukce 45
> Položka 47
Štreit Jindřich (*1946)
Soubor fotografií – 6 ks, 1980–1984
černobílá fotografie, 39,5 x 28,5 cm, sign. tužkou na rubu Jindřich Štreit, datováno od r. 1980–1984
47
aukce 45
vyvolávací cena
25 000 Kč
€ 929
Zykmund Václav (1914–1984)
Inka, z akce Výhružný kompas, 1944
48
140 000 Kč / 5 204 €
vyvolávací cena:
Zykmund Václav (1914–1984)
90 000 Kč / 3 346 €
vyvolávací cena:
Zykmund Václav (1914–1984)
Letorosty, 30–40. léta 20. stol.
50
60 000 Kč / 2 230 €
vyvolávací cena:
Funkcionalistické křeslo pro pracovnu
51
18 000 Kč / 669 €
vyvolávací cena:
19 000 Kč
dosažená cena:
Wagenfeld Wilhelm (1900–1990)
Dózy Kubus – 5 ks
52
5 000 Kč / 186 €
vyvolávací cena:
Jasanský Lukáš (*1965), Polák Martin (*1966)
Z cyklu Příroda, 1996 – 3 ks
53
45 000 Kč / 1 673 €
vyvolávací cena: