Aukce 45
> Položka 88
Zamazal Veris Jaroslav (1900–1983)
Abstraktní kompozice
akvarel, tempera, papír, pasparta, rám, sklo, papír v pravém dolním rohu poškozen, 51,5 x 31 cm, sign. PD Veris
88
aukce 45
vyvolávací cena
15 000 Kč
€ 558
Šerých Jaroslav (1928–2014)
89
5 000 Kč / 186 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Souček Karel (1915–1982)
Dívčí akt, 1959
90
5 000 Kč / 186 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Filla Emil (1882–1953)
Postava, 1934
91
18 000 Kč / 669 €
vyvolávací cena:
26 000 Kč
dosažená cena:
Štolfa Miroslav (*1930)
Žena, 1963
92
20 000 Kč / 743 €
vyvolávací cena:
30 000 Kč
dosažená cena:
Liesler Josef (1912–2005)
Městská krajina, 1947
93
30 000 Kč / 1 115 €
vyvolávací cena:
Černý Karel (1910–1960)
Dívka u stolu, 1957
94
16 000 Kč / 595 €
vyvolávací cena: