Paderlík Arnošt (1919–1999)

Zátiší s hruškami

olej, sololit, rám, 38 x 45 cm, sign. PD Paderlík, nečitelné vročení

96 aukce 45

vyvolávací cena 14 000 Kč € 520

pol. č.97
aukce: 45
13 000 Kč / 483 €
vyvolávací cena:
13 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.98
aukce: 45
12 000 Kč / 446 €
vyvolávací cena:
13 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.99
aukce: 45
28 000 Kč / 1 041 €
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.100
aukce: 45
6 000 Kč / 223 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.101
aukce: 45
35 000 Kč / 1 301 €
vyvolávací cena:
pol. č.102
aukce: 45
8 000 Kč / 297 €
vyvolávací cena: