Aukce 45
> Položka 115
Brož Josef (1904–1980)
Večer u moře
olej, karton, rám, 38 x 55 cm, sign. PD Brož
115
aukce 45
vyvolávací cena
10 000 Kč
€ 372
dosažená cena
10 000 Kč
Ranný Michal (1946–1981)
Bez názvu, 1968
118
8 000 Kč / 297 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
Zrzavý Jan (1890–1977)
Anděl, 1973
119
22 000 Kč / 818 €
vyvolávací cena:
Kremlička Rudolf (1886–1932)
Dívka – 2 ks
120
6 000 Kč / 223 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
Justitz Alfred (1879–1934)
Ležící akt, 1929
121
15 000 Kč / 558 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:
Zamazal Veris Jaroslav (1900–1983)
Sedící dívčí akt
122
7 000 Kč / 260 €
vyvolávací cena:
Hoffmeister Adolf (1902–1973)
Portrét ruského básníka, 1962
123
55 000 Kč / 2 045 €
vyvolávací cena:
55 000 Kč
dosažená cena: