Souček Svatopluk (1902–1986)

Dům u vody, 1947

olej, plátno, rám, 38,5 x 55 cm, sign. UD Svatopluk Souček, na rubu na rámu tužkou autorsky popsáno, razítko výstava BLOK, č. 164

130 aukce 45

vyvolávací cena 7 000 Kč € 260

dosažená cena 8 500 Kč

pol. č.131
aukce: 45
18 000 Kč / 669 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.132
aukce: 45
12 000 Kč / 446 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.133
aukce: 45
3 000 Kč / 112 €
vyvolávací cena:

pol. č.134
aukce: 45
16 000 Kč / 594 €
vyvolávací cena:
pol. č.135
aukce: 45
40 000 Kč / 1 487 €
vyvolávací cena:
pol. č.136
aukce: 45
14 000 Kč / 520 €
vyvolávací cena:
28 000 Kč
dosažená cena: