Čechy, 20.–30. léta 20. stol., dýhované dřevo, niklovaný obecný kov, stůl s kruhovou odkladní plochou, projmutou policí a křížovou nohou na strohém soklu, průměr 110 cm, výška 77 cm, délka po rozložení 165 cm