Havránek Bedřich (1822–1899)

Střelice u Litovle

akvarel, kvaš, papír, rám, sklo, 23 x 33 cm, sign. PD F Hawranek, na rubu ručně psaný přípis o majiteli a popis díla

Provenience: Sbírka Kuneše Sonntaga (1878–1931), ministra financí a prezidenta Anglo-československé banky.

167 aukce 45

vyvolávací cena 12 000 Kč € 446

dosažená cena 13 000 Kč

pol. č.168
aukce: 45
35 000 Kč / 1 301 €
vyvolávací cena:
pol. č.169
aukce: 45
36 000 Kč / 1 338 €
vyvolávací cena:
pol. č.170
aukce: 45
38 000 Kč / 1 413 €
vyvolávací cena:

pol. č.171
aukce: 45
20 000 Kč / 743 €
vyvolávací cena:
65 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.172
aukce: 45
45 000 Kč / 1 673 €
vyvolávací cena:
pol. č.173
aukce: 45
6 000 Kč / 223 €
vyvolávací cena: