Havránek Bedřich (1822–1899)
Střelice u Litovle
akvarel, kvaš, papír, rám, sklo, 23 x 33 cm, sign. PD F Hawranek, na rubu ručně psaný přípis o majiteli a popis díla
Provenience: Sbírka Kuneše Sonntaga (1878–1931), ministra financí a prezidenta Anglo-československé banky.
167
aukce 45
vyvolávací cena
12 000 Kč
€ 446
dosažená cena
13 000 Kč