Šimon Tavík František (1877–1942)
U Seiny v zimě, 1926
barevný lept, papír, pasparta, sklo, rám, 30 x 37,5 cm, sign. PD tužkou T. F. Šimon, UD v tisku značeno TFŠ
V soupisu díla A. Nováka uvedeno pod č. 443. Vydáno v nákladu 300 tisků v Soc. Graveurs Modernes. LD text Copyright by „Les Graveurs Modernes“ Paris 194. ru de Rivolt.
213
aukce 45
vyvolávací cena
10 000 Kč
€ 372
dosažená cena
11 000 Kč