Aukce 46
> Položka 30
Janoušková Věra 1922–2010
Bez názvu, 1974
kombinovaná technika, koláž, papír, pasparta, rám, sklo, 61×45 cm, sign. LD V.J. 74
vyvolávací cena
40 000 Kč
€ 1 533
Trinkewitz Karel 1931–2014
Kniha, 80.–90. léta 20. stol.
46
18 000 Kč / 690 €
vyvolávací cena:
Sýkora Zdeněk 1920–2011
Černobílá struktura
32
46
15 000 Kč / 575 €
vyvolávací cena:
17 000 Kč
dosažená cena:
Sýkora Zdeněk 1920–2011
Kompozice
46
15 000 Kč / 575 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
Kolářová Běla 1923–2010
Variace na dva trojúhelníky IV., 1968
46
280 000 Kč / 10 732 €
vyvolávací cena:
1 600 000 Kč
dosažená cena:
Typlt Lubomír *1975
Přesnější umístění (Vozíky), 1998
46
20 000 Kč / 767 €
vyvolávací cena:
Lamr Aleš *1943
Radovánky před horizontem, 1983
36
46
9 000 Kč / 345 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena: