Stratil Václav *1950

Sliny, 1991

černobílá fotografie, 107×181 cm, sign. na rubu tužkou Václav Stratil 1991

Dosud nevystavované fotografické dílo multimediálního umělce Václava Stratila vzniklo souběžně nebo spíše krátce před známým cyklem Řeholního pacienta, kde Stratil aranžoval sám sebe v nejrůznějších převlecích a identitách. Krev a Sliny jsou ojedinělou ukázkou díla autora ze začátku 90. let 20. stol. se silně expresivním a existencionálním nábojem, kde Stratil pracoval se slovem jako výrazovým prostředkem.

56 aukce 46

vyvolávací cena 36 000 Kč € 1 380

dosažená cena 42 000 Kč

pol. č.57
aukce: 46
36 000 Kč / 1 380 €
vyvolávací cena:
42 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.58
aukce: 46
16 000 Kč / 613 €
vyvolávací cena:
pol. č.59
aukce: 46
40 000 Kč / 1 533 €
vyvolávací cena:
40 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.60
aukce: 46
40 000 Kč / 1 533 €
vyvolávací cena:
pol. č.61
aukce: 46
50 000 Kč / 1 916 €
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.62
aukce: 46
60 000 Kč / 2 300 €
vyvolávací cena:
70 000 Kč
dosažená cena: