Škoda Michal *1962
Vymezení VI., 2000
závěsný objekt, dřevo, akryl, v. 57 cm, š. 72,5 cm, hl. 41 cm, sign. na rubu Škoda 00
Jazyk geometrie v asketické barevnosti bílé, šedé a černé, se stal leitmotivem maleb a objektů Michala Škody. Vedle čistě formálních úkolů v nich autor řeší také vztah člověka ke konkrétnímu architektonickému prostoru. Michaela Thelenová vystudovala na přelomu 80. a 90. let 20. stol. Katedru výtvarné výchovy na Univerzitě E. F. Purkyně v Ústí nad Labem, kde od té doby pedagogicky působí na Katedře fotografie, od r. 2008 jako vedoucí ateliéru Digitální média.
62
vyvolávací cena
60 000 Kč
€ 2 300
dosažená cena
70 000 Kč