Aukce 46
> Položka 83
Načeradský Jiří 1939–2014
Tanečnice, 1977
akvarel, papír, rám, sklo, 59×49 cm, sign. LD tužkou Načeradský 77
83
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 307
Novotný Michal *1969 – MICL
Smaragdové srdce, 1997
84
46
45 000 Kč / 1 725 €
vyvolávací cena:
Pěchouček Michal *1973
85
46
5 000 Kč / 192 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
Novák Ladislav 1925–1999
La bateau du Cayrou, 1972
86
46
28 000 Kč / 1 073 €
vyvolávací cena:
28 000 Kč
dosažená cena:
Váchal Josef 1884–1969
Citát z Mór Jokaie, 1953
87
46
9 000 Kč / 345 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena:
Černý Jan 1907–1978
Dívčí akt, kolem r. 1970
88
46
7 500 Kč / 287 €
vyvolávací cena:
Načeradský Jiří 1939–2014
Krásné a ztepilé, 2008
89
46
55 000 Kč / 2 108 €
vyvolávací cena:
85 000 Kč
dosažená cena: