Aukce 46
> Položka 99
Beran Zdeněk 1937–2014
Bez názvu, 1997
kombinovaná technika, plátno, rám, 105×90 cm, sign. PD Beran 97
99
vyvolávací cena
75 000 Kč
€ 2 875
dosažená cena
75 000 Kč
Rychlink Pavel *1949
Židle
100
46
32 000 Kč / 1 227 €
vyvolávací cena:
Plesl Rony *1965
Souprava sklenic na víno – 6 ks
101
46
6 000 Kč / 230 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
Novák Vladimír *1947
Il corpo, 2008
102
46
110 000 Kč / 4 216 €
vyvolávací cena:
Novák Vladimír *1947
Hlava, 2005
103
46
65 000 Kč / 2 491 €
vyvolávací cena:
Grygar Milan *1926
Bez názvu, 1995
104
46
60 000 Kč / 2 300 €
vyvolávací cena:
Vasarely Victor 1906–1997
105
46
29 000 Kč / 1 112 €
vyvolávací cena: