Novák Vladimír *1947

Il corpo, 2008

olej, plátno, 151×120 cm, sign. na rubu na plátně V. Novák 7 ⁄ 2008, Il Corpo, Tělo

Odhadní cena 140 000–180 000 Kč

102 aukce 46

vyvolávací cena 110 000 Kč € 4 216

pol. č.103
aukce: 46
65 000 Kč / 2 491 €
vyvolávací cena:
pol. č.104
aukce: 46
60 000 Kč / 2 300 €
vyvolávací cena:
pol. č.105
aukce: 46
29 000 Kč / 1 112 €
vyvolávací cena:

pol. č.106
aukce: 46
8 000 Kč / 307 €
vyvolávací cena:
pol. č.107
aukce: 46
3 000 Kč / 115 €
vyvolávací cena:
pol. č.108
aukce: 46
12 000 Kč / 460 €
vyvolávací cena: