Kardaus František 1908–1986
Originální návrh plakátu automobilu Tatra, 40. ⁄ 50. léta 20. století
tužka, tempera, papír, rám, sklo, 59,5×84 cm
K položce přiložena černobílá autorská fotografie Františka Kardause (pozdější zvětšenina z původního negativu). Odborně restaurováno.
111
vyvolávací cena
50 000 Kč
€ 1 916
dosažená cena
65 000 Kč