Kardaus František 1908–1986
Originální návrh plakátu automobilu Valuta, 50. léta 20. století
tužka, tuš, tempera, papír, rám, sklo, 61×84 cm, sign. UL F.Kar.
Odborně restaurováno.
112
vyvolávací cena
45 000 Kč
€ 1 725
dosažená cena
65 000 Kč