Macoun Gustav 1892–1934

Lesní interiér, 1927

olej, plátno na kartonu, rám, sklo, 48×63,5 cm, sign. LD G. Macoun 1927

Pravost obrazu potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem.

155 aukce 46

vyvolávací cena 30 000 Kč € 1 150

pol. č.156
aukce: 46
48 000 Kč / 1 840 €
vyvolávací cena:
48 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.157
aukce: 46
37 000 Kč / 1 418 €
vyvolávací cena:
pol. č.158
aukce: 46
25 000 Kč / 958 €
vyvolávací cena:

pol. č.159
aukce: 46
35 000 Kč / 1 342 €
vyvolávací cena:
35 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.160
aukce: 46
25 000 Kč / 958 €
vyvolávací cena:
25 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.161
aukce: 46
12 000 Kč / 460 €
vyvolávací cena: