Havelka Roman 1877–1950

Podhradí, 1933

olej, plátno, rám, sklo, 86×89 cm, sign. PD Rom. Havelka 1933, UD na rámu kovový štítek Roman Havelka

Provenience: Obraz pochází z brněnské funkcionalistické vily arch. Evžena Škardy.

162 aukce 46

vyvolávací cena 38 000 Kč € 1 456

dosažená cena 38 000 Kč

pol. č.163
aukce: 46
18 000 Kč / 690 €
vyvolávací cena:
pol. č.164
aukce: 46
16 000 Kč / 613 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.165
aukce: 46
15 000 Kč / 575 €
vyvolávací cena:

pol. č.166
aukce: 46
34 000 Kč / 1 303 €
vyvolávací cena:
34 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.167
aukce: 46
8 000 Kč / 307 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.168
aukce: 46
4 000 Kč / 153 €
vyvolávací cena:
8 500 Kč
dosažená cena: