Obrovský Jakub 1892–1949

Ženský akt

pastel, akvarel, papír, rám, sklo, 41×56 cm, sign. LD J. Obrovský

177 aukce 46

vyvolávací cena 20 000 Kč € 767

pol. č.178
aukce: 46
7 000 Kč / 268 €
vyvolávací cena:
19 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.179
aukce: 46
8 000 Kč / 307 €
vyvolávací cena:
pol. č.180
aukce: 46
8 000 Kč / 307 €
vyvolávací cena:

pol. č.181
aukce: 46
150 000 Kč / 767 €
vyvolávací cena:
pol. č.182
aukce: 46
36 000 Kč / 1 380 €
vyvolávací cena:
46 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.183
aukce: 46
8 500 Kč / 326 €
vyvolávací cena: