Velké párové stolní svícny – 2 ks
dovozní puncovní a ryzostní značky, cizí puncy, 1. třetina 20. stol., stříbro, ryzost 800 ⁄ 1000, hmotnost 853,20 g, 2 ks, velké jednoplamenné svícny s jemným celoplošným vytlačovaným dekorem, výška 31 cm
195
vyvolávací cena
24 000 Kč
€ 920
dosažená cena
28 000 Kč