Velký svatební pohár

protektorátní punc pro cizí zboží 1941–1949, stříbro uvnitř a částečně zlacené, hmotnost 509,50 g, kónický pohár s širokou odsazenou patkou, zvýrazněnou pásovým dekorem s čočkami, v medailonech svatební výjevy, výška 17,5 cm

201 aukce 46

vyvolávací cena 12 000 Kč € 460

dosažená cena 12 000 Kč

pol. č.202
aukce: 46
7 000 Kč / 268 €
vyvolávací cena:
pol. č.203
aukce: 46
9 000 Kč / 345 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.204
aukce: 46
9 000 Kč / 345 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.205
aukce: 46
8 000 Kč / 307 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.206
aukce: 46
42 000 Kč / 1 610 €
vyvolávací cena:
42 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.207
aukce: 46
10 000 Kč / 383 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena: