Procházka Jaro 1886–1949
Domažlice
olej, plátno, rám, sklo, 60×90 cm, sign. PD Jaro Procházka, Domažlice
Provenience: Obraz pochází z brněnské funkcionalistické vily arch. Evžena Škardy.
206
vyvolávací cena
42 000 Kč
€ 1 610
dosažená cena
42 000 Kč