Procházka Jaro 1886–1949

Domažlice

olej, plátno, rám, sklo, 60×90 cm, sign. PD Jaro Procházka, Domažlice

Provenience: Obraz pochází z brněnské funkcionalistické vily arch. Evžena Škardy.

206 aukce 46

vyvolávací cena 42 000 Kč € 1 610

dosažená cena 42 000 Kč

pol. č.207
aukce: 46
10 000 Kč / 383 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.208
aukce: 46
10 000 Kč / 383 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.209
aukce: 46
10 000 Kč / 383 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.210
aukce: 46
9 000 Kč / 345 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.211
aukce: 46
10 000 Kč / 383 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.212
aukce: 46
8 000 Kč / 307 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena: