Svoboda Josef *1901
Mostar, 1933
olej, plátno, rám, 90×90 cm, sign. PD Jos. Svoboda, 1933, Mostar
Provenience: Obraz pochází z brněnské funkcionalistické vily arch. Evžena Škardy.
213
vyvolávací cena
28 000 Kč
€ 1 073
dosažená cena
70 000 Kč