Aukce 46
> Položka 233
Škrabánek František 1901–1974
Krajina nad Slavničem
olej, plátno na kartonu, rám, sklo, 26,5×36 cm, zn. na rubu na rámu Škrabánek, zn. na kartonu Nad Slavničem
233
vyvolávací cena
6 000 Kč
€ 230
Závěsné svítidlo
234
46
5 000 Kč / 192 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Párové nástěnné lampy Art Deco
235
46
18 000 Kč / 690 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
Náš byt 1922
236
46
2 000 Kč / 77 €
vyvolávací cena:
Riedel, Polubný, sklárna
237
46
9 500 Kč / 364 €
vyvolávací cena:
9 500 Kč
dosažená cena:
Párové lampy – 2 ks
238
46
18 000 Kč / 690 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
Velký kubistický květník
239
46
6 000 Kč / 230 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena: