mosaz, dřevěná podstava, 33 × 26 × 18 cm, sign. PD JK 72.
Přiložen cerifikát pravosti švýcarské galerie Ekker Galerie St. Gallen
Provenience: V letech 1977-2008 v majetku švýcarské galerie, zakoupeno českou galerií