Kmentová Eva 1928–1980
Jablko, kolem r. 1974
cínová plastika 19,5 × 19,5 cm, na rubu zn. Eva Kmentová
Provenience: Současnými majiteli získáno v 80. letech 20. stol. z ateliéru autorky.
26
aukce 47
vyvolávací cena
20 000 Kč
€ 783
dosažená cena
32 000 Kč