Kubistický nástolec
sign. I. Hockenmaier, Čechy , 10.–20. léta 20. stol., měděný pomosazený plech, hluboká miska s širokým okrajem horizontálně i vertikálně členěná na fazetované nožce se zhraněným prstencem, výška 25 cm, chybí několik patek na podstavě
62
aukce 47
vyvolávací cena
9 000 Kč
€ 353
dosažená cena
9 000 Kč