Aukce 47
> Položka 68
Lhoták Kamil 1912–1990
Bez názvu, 1971
tuš, plátno na kartonu, pasparta, rám, sklo, 13 × 20 cm, sign. LD Kamil Lhoták 10. 2. 1971
68
aukce 47
vyvolávací cena
10 000 Kč
€ 392
dosažená cena
22 000 Kč
Janoušková Věra 1922–2010
Bez názvu, 1974
69
47
34 000 Kč / 1 332 €
vyvolávací cena:
Jetelová Magdalena *1967
Suchý laser, 2016
70
47
70 000 Kč / 2 742 €
vyvolávací cena:
75 000 Kč
dosažená cena:
Matoušek František *1976
Williamsburg Bridge, 2014–2017
71
47
110 000 Kč / 4 309 €
vyvolávací cena:
110 000 Kč
dosažená cena:
Malina Petr *1976
Na břehu, 2011
72
47
55 000 Kč / 2 154 €
vyvolávací cena:
55 000 Kč
dosažená cena:
Škoda Michal *1962
Kresba z cyklu Čas a prostředí, 2015
74
47
80 000 Kč / 3 134 €
vyvolávací cena:
Škoda Michal *1962
75
47
28 000 Kč / 1 097 €
vyvolávací cena: