Kardaus František 1908–1986
Originální návrh plakátu automobilu Škoda 1200
tužka, tempera, papír, rám, sklo 98 × 76,5 cm, sign. LD F. Kardaus, na rubu razítko Ministerstva informací a osvěty
Odborně restaurováno. Provenience: Dílo pochází z pozůstalosti autora.
102
aukce 47
vyvolávací cena
60 000 Kč
€ 2 350
dosažená cena
60 000 Kč