Kardaus František 1908–1986

Originální návrh plakátu automobilu Škoda 1200

tužka, tempera, papír, rám, sklo 98 × 76,5 cm, sign. LD F. Kardaus, na rubu razítko Ministerstva informací a osvěty

Odborně restaurováno. Provenience: Dílo pochází z pozůstalosti autora.

102 aukce 47

vyvolávací cena 60 000 Kč € 2 350

dosažená cena 60 000 Kč

pol. č.103
aukce: 47
95 000 Kč / 3 721 €
vyvolávací cena:
pol. č.104
aukce: 47
12 000 Kč / 470 €
vyvolávací cena:
19 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.105
aukce: 47
8 000 Kč / 313 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.106
aukce: 47
32 000 Kč / 1 253 €
vyvolávací cena:
pol. č.107
aukce: 47
6 000 Kč / 235 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.108
aukce: 47
50 000 Kč / 1 958 €
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena: