Matouš Dalibor 1925–1992
Zátiší s vázou, 60. léta 20. stol.
pastel, akvarel, papír, rám, sklo, 29 × 64,5 cm, sign. PD D. Matouš, na rubu papírový štítek s popisem díla, razítko Český fond výtvarných umění, Lib 28 29 (Liberec)
104
aukce 47
vyvolávací cena
12 000 Kč
€ 470
dosažená cena
19 000 Kč