Kolek Ludvík *1933

Poslední večeře pro kostel sv. Josefa v Senetářově

olej, plátno, rám, 75 × 130 cm, sign. PD L.K.

Ludvík Kolek, architekt, sochař a malíř, postavil v letech 1969–71 unikátní moderní kostel sv. Josefa v Senetářově, a podílel se také na vnitřní výzdobě kostela. Nejslavnější dílo, čtrnáct zastavení křížové cesty, vytvořil pro kostel Mikuláš Medek.

113 aukce 47

vyvolávací cena 10 000 Kč € 392

dosažená cena 32 000 Kč

pol. č.114
aukce: 47
190 000 Kč / 7 442 €
vyvolávací cena:
210 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.115
aukce: 47
20 000 Kč / 783 €
vyvolávací cena:
pol. č.116
aukce: 47
12 000 Kč / 470 €
vyvolávací cena:

pol. č.117
aukce: 47
6 000 Kč / 235 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.118
aukce: 47
20 000 Kč / 783 €
vyvolávací cena:
26 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.119
aukce: 47
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena: