Slezák Robert, Bystřice pod Hostýnem
Funkcionalistický sedák
Čechy, od 30. let 20. stol., výroba fa Robert Slezák, Bystřice pod Hostýnem, chromovaná ocelová konstrukce, lakované bukové dřevo, výška 45 cm, nerestaurováno
119
aukce 47
vyvolávací cena
5 000 Kč
€ 196
dosažená cena
5 000 Kč