Procházka Jiří 1919–1987

Ležící žena, 1962

olej, plátno, rám, 86 × 113,5 cm, sign. PD Jiří Procházka 62, na rubu na rámu papírový štítek skupina MS-61, papírový štítek s popisem díla Vystaveno na výstavě Tvůrčích skupin v Mánesu 1962.

128 aukce 47

vyvolávací cena 28 000 Kč € 1 097

dosažená cena 40 000 Kč

pol. č.129
aukce: 47
8 000 Kč / 313 €
vyvolávací cena:
pol. č.130
aukce: 47
25 000 Kč / 979 €
vyvolávací cena:
pol. č.131
aukce: 47
50 000 Kč / 1 958 €
vyvolávací cena:

pol. č.132
aukce: 47
12 000 Kč / 470 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.133
aukce: 47
20 000 Kč / 783 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.134
aukce: 47
15 000 Kč / 588 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena: