Novák Vladimír *1947

Bez názvu, 2008

kombinovaná technika, plátno, 71 × 60 cm sign. V. Novák, 2008

131 aukce 47

vyvolávací cena 50 000 Kč € 1 958

pol. č.132
aukce: 47
12 000 Kč / 470 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.133
aukce: 47
20 000 Kč / 783 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.134
aukce: 47
15 000 Kč / 588 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.135
aukce: 47
7 000 Kč / 274 €
vyvolávací cena:
pol. č.136
aukce: 47
12 000 Kč / 470 €
vyvolávací cena:
pol. č.137
aukce: 47
12 000 Kč / 470 €
vyvolávací cena: