Hudeček Antonín 1872–1941

Krajina pod mraky

olej, karton, rám, sklo, 50 × 65 cm, sign. PD Ant. Hudeček

154 aukce 47

vyvolávací cena 50 000 Kč € 1 958

pol. č.155
aukce: 47
38 000 Kč / 1 488 €
vyvolávací cena:
42 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.156
aukce: 47
16 000 Kč / 627 €
vyvolávací cena:
pol. č.158
aukce: 47
4 000 Kč / 157 €
vyvolávací cena:

pol. č.157
aukce: 47
48 000 Kč / 1 880 €
vyvolávací cena:
pol. č.159
aukce: 47
8 000 Kč / 313 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.160
aukce: 47
22 000 Kč / 862 €
vyvolávací cena: