Cukřenka s klíčkem
punc Diana, Čechy, vročeno 1893, stříbro uvnitř zlaceno, hmotnost 307,02, ryzost 800/1000, uzamykatelná schránka s víkem na stěžejce a čtyřech nožkách s tvářemi maskaronů, gravírovaný celoplošný dekor, originální klíček, výška 10 cm
170
aukce 47
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 313
dosažená cena
8 000 Kč